Vind stukadoors in Loon op Zand

Op zoek naar stukadoors in Loon op Zand? Met Werkspot kunt u gemakkelijk in contact met professionals komen in en rond uw omgeving. Ontvang en vergelijk voorstellen van professionele stukadoors zonder enige verplichting.

Enkele van onze best beoordeelde stukadoors in Loon op Zand

  • Afbouwbedrijf JH
    Afbouwbedrijf JH
    Beoordeling: 4.9 van 54.958 reviews
    Stukadoor in Loon op Zand

    Ik ben Jimmy Hulsenboom , 21 jaar en nu ondertussen al 4 jaar zelfstandig en werkzaam als stukadoor. 4 jaar geleden toen ik 17 werd is mijn passie voor het stukadoren tot stand gekomen nadat ik vaak met mijn vader die ook stukadoor/airlessspuiter is, op pad ging . Al snel begon ik liefde voor het vak te krijgen en vooral om mensen blij te maken , Een strak en glad resultaat neerzetten, Kwaliteit leveren en netjes werken zijn punten die voor mij heel belangrijk zijn. Mijn vader is gespecialiseerd in het airlessspuiten van wanden en plafonds, dus wij bieden ook samen het totaalplaatje van stucwerkzaamheden en spuitwerkzaamheden . Wilt u de ervaring lezen van alle andere klanten die al voor u waren , dan verwijs ik u graag door naar de reviews op werkspot bij stucadoorsbedrijfJH Graag alleen contactgegevens delen bij oprechte interesse ivm de hoge werkspot kosten.(wij moeten namelijk voor elke opdracht de de consument erop zet betalen) Kijk ook eens op Instagram airlessspuitwerken_tilburg Ik hoor graag van u Mvg Jimmy Hulsenboom ^AfbouwbedrijfJH

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    Heel professioneel, zeer prettig in zowel de omgang als in communicatie. Werkt zeer netjes en ruimt ook alles netjes op. Met een mooi en strak eindresultaat. Doorverwezen naar mijn schoonvader, dus dan weet je dat het goed zit.
  • Stucadoorsbedrijf JH
    Stucadoorsbedrijf JH
    Beoordeling: 4.8 van 54.85198 reviews
    Stukadoor in Loon op Zand

    Stucadoorsbedrijf J.H. uit Tilburg. Wij zijn o.a. gespecialiseerd in diverse stucadoorswerkzaamheden en in het airlessspuiten (latexspuiten) van wanden en plafonds. Wij werken strak,netjes en correct volgens afspraken. Met ruim 20 jaar ervaring in het vak staat kwaliteit en vakwerk voorop. Kijk ook eens bij de referenties van werkspot tevredenheid is ons beleid. Kijk ook eens op onze Instagram pagina @airlessspuitwerken_tilburg Graag alleen contactgegevens delen bij oprechte interesse. vriendelijke groet, Jasper Hulsenboom

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    Hele fijne ervaring gehad met de twee toppers. Mooi werk. Goede communicatie. Netjes. Echt een aanrader. Bijna jammer dat we niet meer te stucen hebben ;). Dank heren!
  • Klusbedrijf Kaplan
    Klusbedrijf Kaplan
    Beoordeling: 4.7 van 54.7524 reviews
    Stukadoor in Loon op Zand

    Hallo, mijn naam is Yakup. Ik kom uit Tilburg. Al 8 jaar ervaring opgelopen als loondienst & sinds Mei 2022 ben ik begonnen als Zzp’er. We werken secuur & leveren altijd kwaliteit. Niet de goedkoopste maar ook niet de duurste. Voor mij is het belangrijkste dat de klant tevreden is. Mvg, Klusbedrijf Kaplan

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    Zeer tevreden, ze konden op korte termijn komen en het ziet er keurig uit.
  • Metsel & Voegbedrijf FS Bot
    Metsel & Voegbedrijf FS Bot
    Beoordeling: 5 van 555243 reviews
    Stukadoor in Loon op Zand

    Geachte Heer/Mevrouw Dit jaar 2023 zit Fons 25 jaar in het vak 🙌🙌🙌 Er zijn zat metselaars / voegers, maar er is maar 1 Fons Bot 👌 Ik hoor u denken.. waarom reageert Fons op een klus die niks te maken heeft met metselen 🤔 Nou hieronder een uitleg daarover ✅ Als Fons met een gevel bezig is? Word hij ook vaak gevraagd om ook maar het schilderwerk te doen, want ja hij is toch bezig en na 20 jaar? Heeft die dat ook onder de knie 😃 Sinds Fons van school is gekomen is hij direct aan het metselen gegaan voor een aantal jaren voor diverse bedrijven, en altijd naar tevredenheid van beide partijen. Daarna is hij samen met zijn vader een goed lopende VOF gestart, en deze heeft 7 jaar uitstekend gedraaid. Nu is Fons in 2010 zijn eigen bedrijf gestart en deze loopt nu nog uitstekend. Fons Bot metselt nu inmiddels 24 jaar maar ook heel erg veel voorkomende timmerwerken doet hij al 24 jaar erbij en zijn werkzaamheden bestonden/bestaan voornamelijk uit: Schilderen ✅ Veel voorkomende timmerwerken ✅ Voegen Uithakken ✅ Metselen ✅ Voegen ✅ Lijmen ✅ Restaureren ✅ Tegels zetten ✅ Aanbouw/verbouw/nieuwbouw/Serre ✅ Bloembakken/Omheiningen ✅ Gevels impregneren ✅ Lateien plaatsen en vervangen ✅ Dus Fons is van vele markten thuis. Hij heeft alle voorkomende metselwerkzaamheden en timmerwerken al gedaan! Fons heeft gewerkt voor en met bedrijven als o.a : Bouwbedrijf van Ramesdonk te Heerhugowaard Gem Bot Aannemersbedrijf Te Heerhugowaard Aannemersbedrijf BJC bos, Te Heiloo Timmerwerken Marco Schouten, Te Heiloo Woningstichting den Helder, Te den Helder Bouwbedrijf van Lith, Te Beverwijk Bouwwerken A. Heijne en Zn. V.O.F, Te Beverwijk Grota Bouw V.O.F, Te Heemskerk Eric Nanne Timmerwerken, Te Heiloo Metsel- en Lijmbedrijf Roozendaal en Zonneveld Bouwbedrijf Casmond B.V KBK Bouw, Te Volendam Bouwbedrijf Zonneveld, Te Velsen-Noord Aannemersbedrijf Braak Velsen, Te Velsen-Noord Bouwbedrijf Martens & de Boer, Te Heemskerk Bouw en aannemersbedrijf M Tuinenbreijer, Te Nieuwe Wetering aannemersbedrijf Peter Alders, Te Velsen-Noord Nanne Bouw en Aannemersbedrijf, Te Heiloo Markant Bouw, Te Velserbroek Mooij Aanemersbedrijf, Te Heiloo Bouw en Aannemersbedrijf Heijne, Te Heiloo Bouwbedrijf A. Denslagen en Co BV, Te Amsterdam Fons Bot is al jaren een begrip in Noord-Holland en Brabant, de meeste kennen hem als een hele harde werker, die veel stenen weg kan leggen, en uitstekend kan voegen. Maar ook die heel erg veel kan kwa timmerwerken en alles wat daarmee te maken heeft En ook van vele markten thuis is dan alleen maar voegen en metselen! Maar ja wat wil je als je al 24 jaar mee draait in de bouw en oog hebt voor detail 😊 En hij is nog snel ook, maar wel zeer kieskeurig, als het er niet zo uitziet als hij wil, gaat hij net zolang door tot het goed is. Een metselaar van de oude stempel dus! Het is er met de paplepel ingegoten zeg maar! Dus zoekt u een goede ervaren metselaar? Of een timmerman? die nog snel is ook? neem dan snel contact met ons op! Vriendelijke groet Fons & Silvia Bot

    Laatste review:
    Gevelrenovatie-
    We hebben een fantastisch mooie nieuwe voorgevel! Fons heeft een enorme klus geklaard in zijn eentje. In slechts 2 weken tijd heeft hij de oude gevel afgebroken, oude isolatie weggehaald, nieuwe isolatie geplaatst en een nieuwe voorgevel opgemetseld. We zijn heel erg tevreden, harde werker. Problemen die hij tegen kwam heeft hij goed en vakkundig opgelost. Heel blij mee!!
  • Facman
    Facman
    Beoordeling: 4.9 van 54.9521 reviews
    Stukadoor in Loon op Zand

    Facman richt zich zowel op de particuliere als de zakelijke markt. Dit varieert van nieuwbouw tot oudere woningen die de nodige aandacht behoeven. Bij Facman staat kwaliteit, veiligheid, deskundigheid, flexibiliteit en betrouwbaarheid hoog in het vandaal. Onze specialiteiten zijn: - Stukwerk - Schilderwerk - Timmerwerk - Aanbouw & Uitbouw - Tegelzetter - Sloopwerk Ons bedrijf is werkzaam in de regio Noord-Brabant, Zuid-Holland, Utrecht, Noord-Holland & Gelderland. In uitzonderingsgevallen ook elders in het land. Wij zullen u ontzorgen en al het werk uit handen nemen door goede afspraken te maken en garantie te bieden voor de werkzaamheden die we verrichten. Ons motto is dan ook: Wij bouwen alleen voor een glimlach!

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    We zijn ontzettend blij met het stucwerk van Facman. De stukadoors hadden snel tijd en ze hebben hun werk super netjes gedaan. Alles netjes afgeplakt en ook opgeruimd. En dat ook nog voor een goede prijs. Zeer tevreden en we zouden Sergy zeker aanraden!
  • Dennis van Herp Stucadoor
    Dennis van Herp Stucadoor
    Beoordeling: 3.9 van 53.954 reviews
    Stukadoor in Loon op Zand

    Mijn naam is Dennis van Herp. Ik ben 32 jaar en heb 17 jaar ervaring als stukadoor. Na 16 jaar voor een baas gewerkt te hebben werd het tijd om voor mezelf te beginnen. Mijn ervaring wil ik graag inzetten om u te helpen met uw klus!

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    Netjes gemaakt, prima prijs en goed meegedacht. Toppertje. Bedankt Dennis!
  • Stukadoorsbedrijf van Eeten
    Stukadoorsbedrijf van Eeten
    Beoordeling: 5 van 5552 reviews
    Stukadoor in Loon op Zand

    Al ruim 4 jaar ben ik met veel plezier en passie aan het werk als stukadoor. De afgelopen 2 jaar ben ik als zzp’er aan het werk. Al uw stukwerk is bij mij in vertrouwde handen, ik streef namelijk altijd naar een tevreden klant en een strak eindresultaat.

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    Houdt zicht aan de afspraken en werkt zeer netjes. Een goede vakman die heel hard werkt om alles af te krijgen naar wens. Het stucwerk ziet er heel goed uit.
  • Bella Casa Stuc- en Klusbedrijf
    Bella Casa Stuc- en Klusbedrijf
    Beoordeling: 5 van 5554 reviews
    Stukadoor in Loon op Zand

    Bellacasa stuc en klusbedrijf is antwoord op al u wensen van Stuckadoren tot tegels zetten schilderwerk wij maken er iets moois van Mvg Michael van oosterhout

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    Micheal is keurig netjes langs geweest en had nog de nodige tips. Hij reageert keurig netjes en heeft super werk afgeleverd. De volgende keer is hij weer van harte welkom
  • Den Ouden Stukadoorsbedrijf
    Beoordeling: 4.9 van 54.9526 reviews
    Stukadoor in Loon op Zand

    40 jaar ervaring voor allevoorkomenden stukadoors werkzaamheden

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    Het contact was vanaf het begin goed. Fijn contact en duidelijke communicatie over de mogelijkheden. Uitvoering ging ook perfect. Vriendelijk geholpen en een perfect eindresultaat!
  • Imperium stukadoorsbedrijf
    Imperium stukadoorsbedrijf
    Beoordeling: 4.9 van 54.9517 reviews
    Stukadoor in Loon op Zand

    Stukadoorsbedrijf Imperium Staat altijd klaar om u van dienst te zijn. Wij bieden eerlijke prijzen, snelle service en ongeëvenaard vakmanschap dat uw verwachtingen zal overtreffen. Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek hoe Stukadoorsbedrijf Imperium uw ruimtes kan omtoveren tot ware meesterwerken van stucwerk. We kijken ernaar uit om met u samen te werken en uw project tot een succes te maken!

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    Aardige mensen! En echt mooi stucwerk geleverd! Ze ruimen ook alles op na het werk.

4.8

Top beoordelingen stukadoors

Onze stukadoors in Loon op Zand, hebben een gemiddelde reviewscore van 4.8 op 5 op basis van 318 reviews van consumenten.

Kwaliteitscontrole

Al onze vakmensen worden gecontroleerd op een KvK-inschrijving.

Populaire lokale stukadoors in Loon op Zand

Andere vakmensen in Loon op Zand

Vind vakmensen bij jou in de buurt