Vind stukadoors in Asten

Op zoek naar stukadoors in Asten? Met Werkspot kunt u gemakkelijk in contact met professionals komen in en rond uw omgeving. Ontvang en vergelijk voorstellen van professionele stukadoors zonder enige verplichting.

Enkele van onze best beoordeelde stukadoors in Asten

  • Timor stukadoorsbedrijf
    Timor stukadoorsbedrijf
    Beoordeling: 5 van 55533 reviews
    Stukadoor in Asten

    Ik ben Timor.Ik ben stukadoor, Ik werk graag netjes en gestructureerd, zodat het werk goed gedaan wordt ,snel, gedetailleerd en let er altijd op dat de plek netjes en strak wordt opgeleverd. Instagram: @Timor stukadoorsbedrijf

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    Afspraak gemaakt om de klus te laten bekijken. Timor kwam op de afgesproken tijd en deed een mooie prijsopgave. Op de afgesproken dag kwam Timor met zijn team keurig op tijd en er werd netjes gewerkt. De klus was zelfs eerder klaar dan gepland! Timor en zijn team zijn supervriendelijk. We zijn blij met het resultaat en als we weer een stucadoor nodig hebben, weten we jullie te vinden!
  • V.Berger Onderhoud
    V.Berger Onderhoud
    Beoordeling: 4.6 van 54.6531 reviews
    Stukadoor in Asten

    Gevelreiniging +gevelrenovatie dakrenovatie en dakwerken

    Laatste review:
    Gevel reparatie of behandeling-
    Meer dan positieve ervaring. Goede communicatie, goed bereikbaar, correct in afspraken en uitleg, professioneel en vakkundig, betaalbaar, menselijk. Gevel lekkage professioneel goed hersteld en gevel waar nodig was ook goed hersteld alles evenals binnenshuis goed afgewerkt en gevelrand ook mooi afgewerkt. Zelfs hebben deze heren nog extra tijd en moeite in deze moeilijke klus gestoken. Dus dit bedrijf is zeker aan ieder aan te raden.
  • Sandy Commerce
    Sandy Commerce
    Beoordeling: 4.8 van 54.8520 reviews
    Stukadoor in Asten

    Gespecialiseerd in dakreiniging Dakcoating Verf/graffiti verwijderen Gevel reiniging Gevel chemisch reinigen Terras reiniging Voeg herstel bij reiniging Softwash Impregneren Hakken Voegen

    Laatste review:
    Muren of gevels reinigen of zandstralen-
    Voor het eerst werkspot gebruikt. Ik wilde mijn gevel laten reinigen van graffiti. Ik zag zijn reviews op werkspot en heb toen een aanvraag bij hem geplaatst. Hij kwam diezelfde dag nog langs en dat was top. Hij was er op de afgesproken tijd. Na inspectie van de klus meteen een goeie prijs gekregen en akkoord gegeven voor de klus voor de volgende dag 😊 hij heeft heel goed werk geleverd al de graffiti is verwijderd. Aaron is een fijn persoon om mee te werken!! Kortom top persoon!!! Ik zou hem de volgende keer weer vragen!!!
  • Meeuws Voeg- en Sloopwerken
    Meeuws Voeg- en Sloopwerken
    Beoordeling: 4.9 van 54.95144 reviews
    Stukadoor in Asten

    Meeuws Voeg en Sloopwerken uit Beek en Donk is een een mans bedrijf waar ten alle tijden kwaliteit voor kwantiteit gaat. Ruim 34 jaar ervaring in voegen van nieuwbouw en renovatie. Heel veel ervaring op gebied van renovatie werken. Plat vol geborsteld, plat vol ,terug liggende voeg , klopvoeg of schaduwvoeg indien gewenst kom ik vooraf kijken en er zijn geen voorrijd kosten aan verbonden. Neem contact met mij op voor een prijsopgave per uur of per m² of aangenomen. Ook voor een knip en of snijvoeg kunt U voortaan terecht bij mij. Dus als U een vakman zoekt die staat voor kwaliteit , aarzel dan niet en neem contact met me op. Natuurlijk wordt na alle werkzaamheden alles netjes en schoon achter gelaten. Nu U toch op mijn profiel pagina kijkt wil ik U graag verwijzen naar mijn referenties zodat U kan zien wat anderen van mijn geleverde werk vinden Wilt u alleen uw gegevens delen of op contactaanvraag klikken als u serieus gebruik wilt maken van de offerte mvg martino meeuws

    Laatste review:
    Gevelrenovatie-
    Martino heeft onze zijgevel van huis gevoegd en geïmpregneerd. Het resultaat mag er zijn! Tevens komt hij altijd zijn afspraken na en de communicatie verloopt ook soepel! Kortom hij is een ware vakman!
  • Den Ouden Stukadoorsbedrijf
    Beoordeling: 4.9 van 54.9541 reviews
    Stukadoor in Asten

    40 jaar ervaring voor allevoorkomenden stukadoors werkzaamheden

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    Komt afspraken na, werkt erg netjes en ruimt alles keurig op. Dat zie je tegenwoordig niet vaak meer, dus heel fijn dat den ouden deze waarden nog hoog in het vaandel heeft staan. Blij dat den ouden her Stucwerk heeft gemaakt bij mij.
  • SSB Klussenbedrijf
    SSB Klussenbedrijf
    Beoordeling: 4.3 van 54.35118 reviews
    Stukadoor in Asten

    vakgebied van ons bedrijf is stucwerk(binnen en buiten), schilderen (binnen en buiten) en kleinschalig reparatiewerk. Wij werken landelijk maar voornamelijk in en omgeving Eindhoven en Utrecht. In bezit van een VCA certificaat. Graag mij contacteren voor klussen waarbij geen offerte nodig is. Voor klussen onder 30 m2 hanteren wij geen m2 tarieven. hou aub hier rekening mee! Contacteer mij aub niet in geval van; - contact met meerdere stucadoors.! -behang en monteren - contact om te orienteren ipv laten stuccen, want elke contact kost mij geld terwijl ik daaraan niets verdien.

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    Mooi werk geleverd en fijne communicatie 👍🏻
  • Skywall
    Skywall
    Beoordeling: 5 van 55530 reviews
    Stukadoor in Asten

    gespecialiseerd in stuckwerk, pleister- en schilderwerk binnen en buiten, Ik doe mijn best bij elke werk Ik behandel werk als een hobby Kwaliteit en een tevreden Klant is mijn prioriteit een garantie van mij voor elk gedaan werk

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    Degelijke harde werker. Komt de afspraken goed na. De zolder is mooi strak geworden.
  • RJ Interieur & Aftimmering
    RJ Interieur & Aftimmering
    Beoordeling: 4.9 van 54.956 reviews
    Stukadoor in Asten

    RJ Interieur & Aftimmering Een bedrijf dat bezig is met het ontwerpen en realiseren van meubel en keukens, daarnaast doen ze ook nog anderen klussen zoals vloeren monteren plinten zetten, div aftimmering en nog veel meer Neem direct contact op met RJ Interieur & Aftimmering om je klus te bespreken, en een prijsopgave aan te vragen. Voor meer foto’s en projecten kun je een kijkje nemen op mijn website

    Laatste review:
    Ombouw/koof plaatsen/vervangen-
    Maatwerk geleverd. Prachtig resultaat. Vriendelijk en komt afspraken na.
  • Stukadoorsbedrijf Cos
    Stukadoorsbedrijf Cos
    Beoordeling: 5 van 5552 reviews
    Stukadoor in Asten

    Welkom bij Stukadoorsbedrijf Cos Ik ben een bedrijf met 25 jaar ervaring Ik heb veel ervaring in stukwerk, lijsten, orlamenten en verlaagde plafonds. Ook latex spuitwerk. Voor een offerte kunt u altijd contact opnemen. Mvg stukadoors bedrijf Cos

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    Super snelle reactie,reële prijs en netjes en schoon opgeleverd. We zijn uiterst tevreden!
  • Pas Afbouw
    Pas Afbouw
    Beoordeling: 4.4 van 54.4516 reviews
    Stukadoor in Asten

    Welkom bij Pas Afbouw, Mijn naam is Marlon Pas, woonachtig in Helmond samen met mijn vrouw en 2 kinderen. In 2002 startte mijn avontuur als stukadoor bij een afbouw bedrijf op 15 jarige leeftijd. Een goede kennis was daar al jaren werkzaam en zocht een leerling stukadoor. Hier heb ik tot 2017 gewerkt, en in die tijd heb ik alle fijne kneepjes van het vak geleerd. Heel spijtig overleed mijn kennis in 2017 en dat heeft uiteindelijk ook gezorgd dat ik ontslag nam. De vraag vanuit onze oude klanten kring werd alsmaar groter, waardoor ik in 2019 besloot om voor mezelf te starten als zzp’er. Hopelijk tot gauw en een fijne samenwerking. Met vriendelijke groeten, Marlon Pas Pas Afbouw TRADITIONEEL STUC WERK Ons team van stukadoors kan uw woning, bedrijfsruimte of bouw project voorzien van alle soorten stuc werkzaamheden. De prijzen zijn afhankelijk van meerdere factoren; * Het aantal vierkante meters * Afplakken van de ruimte * Het aanbrengen van wapeningsgaas * Het aantal te plaatsen hoekprofielen * Laagdiktes en omvang van het project De opdrachtgever levert de opdracht “stuc klaar” op. Dit houdt in: * Contactdozen gedemonteerd uit de behuizing en afgedekt met een plastic kapje. * Geen spullen in de ruimte die voor hinder kunnen zorgen. * Pluggen, schroeven en spijkers uit de muren verwijderd. * Radiatoren verwijderen indien mogelijk. * Gaten en sleuven opvullen. * Stof en vet vrij maken ruimte en oppervlakte. Mocht het “stuc klaar” opleveren niet duidelijk zijn, dan mag U ons altijd benaderen en zullen wij U hierbij te woord staan. Bespaar tips: * Lever het stuc klaar op. * Plak zelf de ruimtes af. * Ruim zelf op/ voer zelf het rest afval af. AIRLESS LATEX SPUITEN Ons schilder team spuit altijd 2 lagen latex en overlappen de banen met 50%, zodat er een gegarandeerde strakke en egale eind resultaat wordt behaald. Alles word netjes afgeplakt dmv maskeer papier, plastic folie en stucloper. Dit word standaard uitgevoerd, zodat er een strakke eind resultaat word behaald. Zodra alles netjes en strak is afgeplakt, kan de volgende fase starten.. Het airless latex spuiten. Hiervoor gebruiken we standaard Wijzonol project latex, indien u een andere voorkeur heeft mag u dit ten alle tijden aangeven. Bespaar tips: * Lever het spuit klaar op. * Plak zelf de ruimtes af. * Ruim zelf op/ voer zelf het rest afval af. BETON CIRÉ/ EPOXY Wilt u uw woning, meubel, werkblad of vloer voorzien van een unieke en elegante uitstraling? Wij helpen u graag om deze identiteit mede tot uitdrukking te brengen dmv beton ciré en/of epoxy marmering/ steen imitatie. CINEWALL/ SLAAPKAMER KOOF Wilt u uw woning, bedrijfspand of bouw project updaten? Ons team van professionals helpt u graag om dit voor u te realiseren. Er zijn vele mogelijkheden welke wij voor u kunnen realiseren. Bijvoorbeeld een op maat gemaakte cinewall of een op maat gemaakte koof boven uw bed. De prijzen zijn afhankelijk van meerdere factoren; * Het aantal vierkante meters * Afplakken van de ruimte * Het aanbrengen van wapeningsgaas * Het aantal te plaatsen hoekprofielen * Laagdiktes en omvang van het project

    Laatste review:
    Stucwerk binnen-
    Fijne samenwerking en communicatie met Marlon, klus snel en goed uitgevoerd. Heel tevreden met het resultaat! Aanrader.

4.7

Top beoordelingen stukadoors

Onze stukadoors in Asten, hebben een gemiddelde reviewscore van 4.7 op 5 op basis van 289 reviews van consumenten.

Kwaliteitscontrole

Al onze vakmensen worden gecontroleerd op een KvK-inschrijving.

Populaire lokale stukadoors in Asten

Andere vakmensen in Asten

Vind vakmensen bij jou in de buurt