Vind timmermannen in Asten

Op zoek naar timmermannen in Asten? Met Werkspot kunt u gemakkelijk in contact met professionals komen in en rond uw omgeving. Ontvang en vergelijk voorstellen van professionele timmermannen zonder enige verplichting.

4.5

Top beoordelingen timmermannen

Onze timmermannen in Asten, hebben een gemiddelde reviewscore van 4.5 op 5 op basis van 139 reviews van consumenten.

Kwaliteitscontrole

Al onze vakmensen worden gecontroleerd op een KvK-inschrijving.

Enkele van onze best beoordeelde timmermannen in Asten

  • Bockeraider

    Timmerman in Asten

    Beoordeling: 4.9 van 54.957 reviews

    Ik ben Kees en heb ervaring in veel werkzaamheden in en rondom het huis. Ik heb diverse technische opleidingen gevolgd. Wat mij ogen zien kunnen mijn handen maken.

    Laatste review:

    Meubels (de)monteren -

    Prachtig werk geleverd, ik had de hoop bijna opgegeven omdat andere vakmannen aangaven dat ik de kast maar moest terugbrengen omdat het niet zou passen qua hoogte. Nou de kast staat perfect na het afzagen van een klein stukje hierbij.
  • Dest Klus- en montagewerken

    Timmerman in Asten

    Beoordeling: 4.6 van 54.6519 reviews

    Altijd op zeer korte termijn inzetbaar voor u als klant, particulier of b2b hebben we het volgende te bieden. Met een voorkeur voor interieur werken en afbouw alsmede lange ervaring met: binnendeuren afhangen en kozijn aanpassingen, Taats deuren, Maatwerk meubelbouw, Woon en werksystemen in 1 ruimte, Interieur aanpassingen, Metal stud wanden met in de wand schuifbare deuren, Compleet afbouw, Aftimmerwerk koven, Radiator ombouwen indien gewenst naar eigen stijl of design van de klant, Tiny living oplossingen. Leverancier van deuren, wandpanelen en deurbeslag van verschillende merken. HOT ITEMS!!!! -Wandpanelen van Losán. Geluidsisolerende basismateriaal die naargelang buigbaar bekleed met stroken met een prachtige fineer laag in verschillende uitvoeringen die iedere woonkamer, winkelruimte of vergaderruimte de warme en uitstraling van warmte en puurheid geven -Verlichting van woonruimte en of meubel stukken tezamen door middel van het ongeëvenaarde LooX5 van Häfele Door de werkdag heen in uw thuissituatie de lumen die nodig zijn voor goede concentratie en in de avond omschakelen. Met een druk van uw vinger naar een volwarme herfstkleur en in de zomer naar een koelfrisse lounge setting door het gehele huis heen. Laat u verrassen door dit alles met een 12 of 24 volt A+ label qua verbruik!! Deurbeslagen van: Intersteel beslag Assa Abloy Dormakaba NOXXA Deuren: Skantrea binnendeuren Austria binnendeuren Svedex binnendeuren Berkvens binnendeuren Ook maatwerk binnendeuren naar uw specificaties zoals HPL toplaag Houtfineer toplaag Mdf Multiplex Een skala aan meubelpanelen vanaf fabriek met fineer van absolute top kwaliteit om daaruit voorvloeiend prachtige meubelstukken te maken die in uw huis, loft, winkelruimte of bedrijfspand een eyecatcher zullen worden. Baars & Bloemhoff Unilin panels Leverancier en plaatsen van diverse merken railsystemen en keuken of meubel aanpassingen met gebruik van topmerken zoals. Häfele Hettich Henderson Volledig scala aan gereedschap om iedere interieur, renovatie, trendgevoelige verandering te kunnen realiseren. Schoon en zoveel mogelijk stofvrij werken is voor mij en mijn klanten een must. Ook in deze tijd van COVID worden door mij naar u toe alle regels zoveel mogelijk na geleefd. Mocht uw interesse in mijn werkzaamheden en werkwijze u aanspreken dan verneem ik graag van u wat uw wensen zijn. Met vriendelijke groet, Dennis Stienen Dest klus en montagewerken Valkenswaard

    Laatste review:

    Binnendeur plaatsen of vervangen -

    Dennis heeft de klus uiteindelijk hier niet gedaan omdat de afstand te groot was, maar heeft me wel prima geholpen. De tijd genomen en zonder dat hij er iets aan verdiend heeft top advies gegeven. Vriendelijk, duidelijk, helemaal goed!
  • Van den Boomen Service on the job

    Timmerman in Asten

    Beoordeling: 4.6 van 54.6514 reviews

    Welkom op mijn Werkspot pagina.

    Laatste review:

    Veranda aanleggen of vervangen -

    Willy (van den Boomen) heeft ons prima geholpen met het vernieuwen van het dak van onze overkapping. Willy is kundig, denkt met je mee en reageert attent en snel. Hij is o.a. niet te beroerd om even langs te komen voor het inschatten van de werkzaamheden. Verder is hij zonder poespas en komt hij zijn afspraken na. Dit vonden wij zeer prettig.
  • S. van Zanten

    Timmerman in Asten

    Beoordeling: 4.8 van 54.859 reviews

    Mijn naam is Steven van Zanten eigenaar van S. van Zanten Montage & Timmerwerken. Ik ben al aantal jaren werkzaam in de algemene burgerlijke- en utiliteitsbouw. * afbouw * dakkapellen * timmerwerken * kunststof kozijnen * overkappingen * metsel-/voegwerken * schilderwerken * reinigingswerkzaamheden Gespecialiseerd in aftimmerwerk en metalstud wanden en plafonds. Ik geef uw advies op maat, zorg voor de aanbesteding en levert u desgewenst bouwmateriaal. Samen met u zorg ik dat uw wensen gerealiseerd worden.

    Laatste review:

    Dakkapel plaatsen of vervangen -

    Steven en zijn mensen hebben uitstekend werk geleverd. 2 mooie dakkapellen en 2 kunststof kozijnen zijn in 2 dagen uiterst nauwkeurig geplaatst. Fijn in de omgang en afspraak is afspraak. Uitstekende prijs/kwaliteit verhouding dus ook voor een volgende klus staat hij bovenaan mijn lijst. Een aanrader!
  • Montage en klussenbedrijf H.M.J.Maas

    Timmerman in Asten

    Beoordeling: 4.9 van 54.9528 reviews

    Ik heb mijn Montage en Klussenbedrijf al meer dan 25 jaar en heb dan ook veel ervaring op het gebied van klussen in de breedste zin van het woord. Van een schilderijtje ophangen tot kleine verbouwingen. Ik heb meer dan 25 jaar ervaring in het monteren en aansluiten van keukens voor particulieren en bedrijven. Massieve trappen maken en monteren komt regelmatig voor . Ook doe ik onderhoud voor enkele bedrijven, café,s en voor hotels. Mijn uurloon is € 40,- exclusief BTW.

    Laatste review:

    Vlonders plaatsen of vervangen -

    Harry heeft echt top werk afgeleverd! Hij heeft samen met mijn vriend composiet vlonders op het balkon geplaatst, dat ziet er echt top uit.
  • Cupido Deuren

    Timmerman in Asten

    Beoordeling: 4.8 van 54.8535 reviews

    Cupido Deuren 13 jaar ervaring in alle bedrijfsdeuren, Garagedeuren, Industriedeuren, Rolluiken, snelloopdeuren en openslaande garagedeuren. Ook verstand van alle aandrijvingen van alle merken en alle besturingssystemen. We verzorgen alles van het inmeten van de deur tot het netjes afwerken van de vloer. Ook kunnen we eventueel het gat maken waar de deur in komt en dit netjes afwerken met gespoten zetwerk. Alles is mogelijk, kleuren en paneelsoort u kunt alle kanten op. Kijk eens in ons portfolio hierin staan enkele voorbeelden.

    Laatste review:

    Garagedeur plaatsen of vervangen -

    Communicatie met Niels is hartstikke goed. Snel een afspraak gemaakt voor het inmeten van de deuren en na 4 weken hangt alles er keurig in. Vakman!
  • Wand & Plafond Specialist

    Timmerman in Asten

    Beoordeling: 4.7 van 54.7587 reviews

    Beste opdrachtgever, Wilt u een nieuwe gipsplafond, gipswand of een wand van giboblokken in uw huis door geluidsoverlast of van een ruimte meerdere ruimtes maken, of moet er isolatie worden aangebracht in uw woning ? Met onze jarenlange ervaring & kennis bent u bij ons in goede handen! Gespecialiseerd in : - gipsplafonds/ verlaagde plafonds monteren - stopcontacten/ lichtschakelaars / spotjes installeren - gipswanden/ voorzetwanden / scheidingswanden / geluidswerende wanden monteren - cinewalls ( tv / open haard ) monteren - gibowanden monteren - isolatie aanbrengen ( glaswol / steenwol ) - deuren + kozijnen monteren - Schilderklare / behangklare oplevering Wij zijn werkzaam door heel Nederland & België. Met vriendelijke groet, Wand & Plafond Specialist

    Laatste review:

    Plafond plaatsen of verlagen -

    Aardige mannen, komen op tijd en leveren wat ze beloven. Mario denkt graag met de klant mee en dat is erg fijn!
  • Peer tegels en zo..

    Timmerman in Asten

    Beoordeling: 5 van 5551 review

    ruim 30 jaar ervaring ik werk per uur, maar ook een all inn prijs is mogelijk. ik handel ook in leuke tegels. als je aangeeft welke soort en maat je wilt kan ik langs komen hiermee en je een hele scherpe prijs aanbieden, eventueel gecombineerd met het leggen of zetten van je tegel ik ben Nederlands en kom mijn afspraken na. met vriendelijke groet ,, Peer

    Laatste review:

    Wand- of vloertegels zetten -

    Zeer tevreden over de werkzaamheden. Kwam mooi op tijd, heel vriendelijk persoon, Goed overleg en het werk perfect gemaakt. Een echte aanrader voor iedereen!!
  • AW Gevelbetimmeringen en Dakgoten

    Timmerman in Asten

    Beoordeling: 3.8 van 53.859 reviews

    Welkom op de profielpagina van AW Gevelbetimmeringen en Dakgoten Wij staan al bekend om ons vakmanschap meer als 25 jaar ervaring AW Gevelbetimmeringen& Gootwerken is er op gericht u een zo goed mogelijke service te bieden. Wij zullen dan ook alles in het werk stellen om aan uw verwachtingen te voldoen. Ons bedrijf is gebaseerd op het feit dat de behoeften van de klant van het grootste belang is. Ons team is daarom volledig toegewijd om aan deze behoeften te voldoen. Als gevolg hiervan bestaat een groot deel van onze klandizie uit terugkerende klanten en doorverwijzingen. Wij zouden graag uw vertrouwen winnen door u de beste service aan te bieden die er in onze bedrijfstak bestaat Met het brede aanbod dat wij beschikbaar hebben, vindt u vast en zeker wat u zoekt. Neem een kijkje op de website en als u vragen of opmerkingen heeft, neemt u gerust contact met ons op. We hopen u snel terug te zien! Houd onze site in de gaten voor het laatste nieuws.

    Laatste review:

    Dakgoten en/of regenpijp plaatsen of vervangen -

    AW Gevelbetimmeringen heeft mijn goten tot tevredenheid vervangen. Daarnaast heeft hij ook mijn voor en achter gevel opnieuw bekleed. Zeer ontevreden over dit resultaat ! Dit komt omdat hij zich niet aan de montage voorschriften heeft gehouden. Aannemer reageert niet om de zaak in orde te maken en zelfs nadat hij door mij schriftelijk in gebreke is gesteld, geen reactie mogen ontvangen. Jammer dat een klus tot een rechtzaak moet leiden. Kan geen foto's bij voegen ivm de bestandsgrootte
  • Hesse Multi Service

    Timmerman in Asten

    Beoordeling: 4.7 van 54.7516 reviews

    Welkom bij Hesse Multi Service! Wij zijn een allround & dienstverlenend klus- en onderhoudsbedrijf voor particulieren en bedrijven, gevestigd in VENLO. Naast alle standaard klussen in en om huis, tuin, kantoor en bedrijven, zijn we gespecialiseerd in: - vervangen, afhangen en montage van alle soorten deuren, - vervangen/ montage /infrezen van hang - en sluitwerk. - vijlen, kappen en zagen van bomen en - vooral ook ons uitgebreide, klantvriendelijke senioren-service en -dienstverleningen aan huis. Niets is onmogelijk en we staan open voor alles! Voor de meeste standaard klus-werkzaamheden en dienstverleningen hanteren wij een uurtarief vanaf 40,-€ per uur, excl . btw en excl. materiaal-/ gebruikskosten, machinehuur en uiteraard reistijd (=werktijd). Vanaf 15 km afstand breng ik een km-vergoeding t.h.v. 0,25€ per gereden km in rekening (berekenbasis: navigatie) Mocht u met deze voorwaarden akkord gaan, hoor ik graag van u, maar deel u contactgegevens aub alleen dan, wanneer u er zeker van bent, dat u het echt (door mij) wilt (laten) doen, want ik moet dan tot 28€ leadkosten aan werkspot betalen. Graag zou ik dan ook persoonlijk langs willen komen om ter plekke te bespreken, te bekijken en te meten wat er allemaal moet gebeuren. Bij grotere afstanden kan dit natuurlijk ook online en van mijn kant op korte termijn en wanneer het u uitkomt, graag ook s ’avonds. Vanzelfsprekend worden alle nodige Covid 19-maatregelen opgevolgd. Mocht u nog vragen of aanvullende informatie over mij nodig hebben, kunt u ook Google naar hesse-multiservice com raadplegen. Wat kunnen wij voor u betekenen? Waarmee kunnen wij u blij maken? Wij staan voor u klaar, met raad en daad op maat. Mvg Arne Hesse Hesse-Multiservice

    Laatste review:

    Buitendeur of verstevigde deur plaatsen of vervangen -

    De heer Hesse heeft hier uitstekend werk geleverd. Hij is oplossingsgericht, communicatief vaardig en prettig in de omgang. Vanuit deze opdracht heeft de heer Hesse nog andere opdrachten verricht voor mijn partner en mij en is hij hier nog drie dagen geweest voor andere klussen/opdrachten in- en rondom huis. Ook hierover kunnen wij alleen maar vol lof spreken over de heer Hesse van Hesse Multi Service. Afspraak = afspraak!

Populaire lokale timmermannen in Asten

Andere vakmensen in Asten

  • Aannemer
  • Badkamer specialist
  • Behanger
  • Dakspecialist
  • Domotica specialist
  • Elektricien
  • Gevelspecialist
  • Glaszetter
  • Hovenier
  • Installatiebedrijf
  • Isolatiebedrijf
  • Keukenmonteur
  • Klusbedrijf
  • Kozijnspecialist
  • Loodgieter
  • Metselaar
  • Ontwerper
  • Schilder
  • Schoonmaakbedrijf
  • Sloopbedrijf
  • Stoffeerder
  • Stratenmaker
  • Stukadoor
  • Tegelzetter
  • Verhuisbedrijf
  • Vloerspecialist
  • Voertuig monteur
  • Witgoed reparateur