
Enkele van onze best beoordeelde vloerverwarming specialisten in Son en Breugel
Sorteren op:
- Kom in contact
Ben je op zoek naar deskundig advies en professionele uitvoering voor jouw huisproject of klus? Maak kennis met GS Engineering Services - dé partner die jouw project naar een hoger niveau tilt met duurzame oplossingen en ongeëvenaarde expertise! Bij GS Engineering Services begrijpen we dat jouw huis meer is dan alleen een plek om te wonen. Het is een investering in comfort, efficiëntie en duurzaamheid. Daarom bieden we een breed scala aan diensten, van het installeren van CV, warmtepompen en zonnepanelen tot het plaatsen van laadpalen voor elektrische voertuigen. Wil je je meterkasten upgraden of dient er wat worden aangepast? Of zoek je advies over het optimaliseren van je CV-systeem? Wij zijn er om te helpen! Van klus tot project wij staan voor je klaar. Onze collega's staan klaar om jouw vragen te beantwoorden en jouw ideeën om te zetten in concrete plannen. Of je nu een kleine aanpassing wilt maken in je woning of een groter project overweegt, wij bieden advies op maat en zorgen voor een vakkundige uitvoering. Neem vandaag nog contact met ons op
- Kom in contact
Materialen zijn duur dus je wil dat het werk zorgvuldig en goed wordt uitgevoerd. Er is ongelooflijk veel mogelijk en daarom wil je dat iemand dat maakt die dat vaker gedaan heeft, en die je kunt vertrouwen. De weg naar een mooi gerealiseerde verbouwing van je huis, of badkamer, kent veel keuzes maar hoeft niet moeilijk te zijn. Gewoon even bellen is al een goed begin. Het voordeel van ouder worden is toch wel dat je een rugzak met ervaring vult die je voor toekomstige projecten kunt gebruiken. In de 35 jaar dat ik werk, herken ik dat, en pas dat graag toe. Daarmee worden de kosten in de hand gehouden, en het plezier van de beleving van een nieuwe verbouwing, keuken, badkamer maximaal zeker gesteld. Meer kan ik niet doen.... Als je alleen een prijsopgave wilt kost dat hetzelfde als wat ik aan Werkspot moet betalen Fair toch?
- Kom in contact
Wij zijn een bedrijf dat gecertificeerd is en alle voorkomende loodgieters en installatiewerkzaamheden in en om uw huis of bedrijf kunnen uitvoeren. Hieronder staan deze werkzaamheden vermeld. Het betreft werkzaamheden aan: - de verwarmingsinstallatie (cv, cv leidingen, radiatoren etc. en/of warmtepomp); - service aan de cv ketel en warmtepomp; - riolering in, aan en om uw woning of bedrijf, ventilatiesystemen (zowel kanalen, ventielen als ventilatieboxen); - gasleiding door de gehele woning en aansluiting gasleiding in meterkast (gasgecertificeerd), afpersen en op dichtheid controleren; - waterleiding van moderne materialen (henco, Uponor pijp etc) en koper; - renovatie en nieuwaanleg toiletruimtes en badkamers. Dit is inclusief het verwijderen van het oude materiaal tot op de stenen en het aanleggen van nieuw leidingwerk, vlak zetten van de muren, betegelen, plaatsen van sanitair, kitten etc. Wij kunnen u vooraf adviseren en begeleiden tijdens het maken van keuzes. Wij werken alleen met bekende merken zoals Vaillant (cv ketel en warmtepomp), radiatoren en toebehoren zoals Heimeier, Henrad, Jaga etc., badkamer materialen worden bij Plieger en Galvano afgenomen (dit i.v.m. de garantie op de badkamer). In de afgelopen jaren hebben wij veel klanten geholpen en zijn deze tevreden over het geleverde werk. Hierbij moet u denken aan de kwaliteit van de materialen, de wijze van uitvoeren van het werk, het eindresultaat en de nazorg en service. Het tarief dat wij hanteren is een marktconform tarief, Euro 68,50 ex btw/uur voor een monteur, voorrijkosten worden bepaald adhv van routeplanner en zijn minimaal Euro 47,50 ex btw/dag/bedrijfswagen. Werkspot heeft een fee die ik doorbelast aan de klant. Badkamers Euro 20,- en het overige werk Euro 10,- exbtw. Er wordt altijd minimaal een half uur arbeidstijd in rekening gebracht. De materialen worden ingekocht bij Warmteservice/Bouwmaat/internetaanbieder mits balie, en met een opslag van 0,2x de prijs aan u doorbelast. Er is ook een post kleinmateriaal Euro 12,50 ex btw. Sanitair voor de badkamer krijgt een opslag van 20% en tegels 15%. Dit heeft met garantie en logistiek te maken. Boodschappen doen wij in eigen tijd. Indien een reparatie niet was voorzien doen wij boodschappen in uw tijd. Slijtage van de betonfreeskop, sleuvenslijpschijven en widiaboren SDSmax worden afzonderlijk in rekening gebracht. Wij hanteren een betalingstermijn voor een factuur van vijf werkdagen. Dit ivm het feit dat er ook materialen worden geleverd naast de diensten. Kleine bedragen kunnen ook per tikkie worden afgerekend. Wij leveren onze diensten volgens de algemene leveringsvoorwaarden installatiewerk voor consumenten (het AVIC). Het enige waarop ik afwijk is de betalingstermijn, deze is vijf werkdagen.
- Kom in contact
Ik ben Barry Dekkers van De Klusbemiddelaar uit Eindhoven. De Klusbemiddelaar is gespecialiseerd in het realiseren van bouw- klusprojecten in- en rondom de woning. Wij werken met een breed team van vakspecialisten die iedere klus kunnen klaren. Wij hebben alle specialisatie in huis zoals; stukadoors, loodgieters, elektriciens, timmermannen, tegelzetters, schilders etc. Dus of het nu een klus binnen of buitens is, wij zorgen ervoor dat het hele traject soepel en duidelijk verloopt. Wij regelen uwbouw- klusprojecten volledig voor u op maat. Dit alles natuurlijk tegen zeer nette prijzen. U kunt ook onze showroom bezoeken (op afspraak) waar we badkamers, keukens, kunststof kozijnen, airco’s, schilderwerk, stucwerk, vloeren (pvc, laminaat, tegels) veranda’s aanbieden. Lekker handig al de producten voor uw project op één plek.
- Kom in contact
Kweenselektro staat voor kwaliteit door meer dan 26 jaar ervaring in de elektrotechniek. Onze diensten: - Electrotechnische storingsdiensten. - Datatechniek en telecommunicatie. - Netwerk aanleg, beheer en onderhoud. - Beveiligingsinstallatie en -onderhoud. Indien u vragen heeft kunt u altijd vrijblijvend contact opnemen.
- Kom in contact
Met ruim 7 jaar ervaring en meer dan 100 tevreden klanten weten wij precies wat er komt kijken bij het verbouwen van een woning. Bij NORA VASTGOED B.V. nemen we het volledige projectmanagement uit handen – van de eerste plannen tot de laatste afwerking. U hoeft zich nergens zorgen over te maken: wij regelen alles. We begrijpen dat u niet dagelijks een verbouwing meemaakt. Voor ons is dit dagelijkse praktijk. Daarom begeleiden we u stap voor stap en heeft u altijd één vast aanspreekpunt dat het hele traject coördineert. Zo blijft het overzichtelijk en kunt u rekenen op een soepel verloop van de werkzaamheden. Naast het uitvoeren van de verbouwing denken wij actief met u mee over de inkoop van materialen zoals sanitair, tegels, keukens en vloeren. We kunnen u adviseren over de beste keuzes op basis van uw wensen en budget, en desgewenst nemen wij ook de volledige inkoop voor onze rekening. We werken samen met betrouwbare leveranciers zoals Tegeldepot, Q1 Sanitair, Keukenloods en andere gerenommeerde partijen. Of u nu kiest voor een complete renovatie of een specifieke verbouwing zoals een badkamer of keuken – wij leveren vakwerk, duidelijke communicatie en garantie op zowel de werkzaamheden als de geleverde materialen. Nieuwsgierig naar onze projecten? Bekijk foto’s en video’s op onze Instagram-pagina @noravastgoed of op TikTok @noravastgoed. De resultaten spreken voor zich. Plannen om te verbouwen? Neem vrijblijvend contact met ons op – wij denken graag met u mee.
- Kom in contact
Mijn naam is Leon en ik ben een ervaren elektricien. Ik ben gespecialiseerd in het installeren en repareren van stopcontacten en groepenkasten. Met mijn uitgebreide kennis en vaardigheden, streef ik altijd naar de tevredenheid van mijn klanten. Indien u meer informatie wenst, kunt u mij telefonisch of via e-mail bereiken. Ik sta klaar om u van dienst te zijn. Met vriendelijke groet, Leon, Elektricien
- Kom in contact
Ik ben een ervaren monteur. Ik heb 8 jaar op de bouw als installatie monteur gewerkt. Verder heb ik verstand van het aanleggen van kunststof leidingen. Dat is goedkoper dan koper tevens kan je daar geld en tijd mee besparen. Daarnaast bestaat mijn werkzaamheden ook uit: - vloerverwarming aanleggen, -gas leidingen aansluiten of aanleggen, -ketels aansluiten, -radiatoren ophangen en aansluiten, -inbouw reservoirs ophangen en aansluiten - water leidingen aanleggen ( warm en koud water) Voor andere werkzaamheden kunt altijd contact opnemen met mij; Shkeeb Nawobi
- Kom in contact
Bij SNN Services staat kwaliteit en klanttevredenheid voorop. Ons ervaren team verzorgt waterleidingen, elektriciteit, tegel vloeren, laminaat vloeren, schilderwerk, gipswerk, pleisterwerk, renovaties van badkamer/toilet/keuken, montage en reparaties – groot of klein, vakkundig en op tijd. Neem contact met ons op en laat ons uw klus perfect realiseren!
- Kom in contact
Wij zijn gespecialiseerd in hoogwaardige gietvloeren, lavasteen, kwartsietsteen en microcement voor zowel wand- als vloerafwerking. Met oog voor detail en vakmanschap realiseren wij naadloze, duurzame en luxe afwerkingen die perfect passen binnen moderne en exclusieve interieurs. Van strakke designvloeren tot karaktervolle wandafwerkingen: wij combineren esthetiek met kwaliteit voor een tijdloos resultaat.
- Kom in contact
Bunbor klusbedrijf is gespecialiseerd in diverse bouwtechnische werkzaamheden. Wij kunnen badkamers, toiletten en keukens installeren, maar eveneens isolatie aanbrengen. Eveneens schilderen, stukadoren en leggen van laminaatvloeren. Vrijwel alles wat met de bouw te maken heeft.
- Kom in contact
Wij zijn Neutron Elektrotechniek, al jaren actief in de elektrotechniek. Of het nu gaat om het installeren, renoveren of onderhouden van elektrische systemen, wij zorgen dat het goed en veilig gebeurt. We zijn er trots op om ook duurzame prijs-vriendelijke oplossingen aan te bieden. Waarom kiezen voor ons? Omdat we niet alleen naar de techniek kijken, maar ook naar wat écht bij u past. We denken met u mee, werken efficiënt en leveren oplossingen waar u blij van wordt. Benieuwd wat we voor u kunnen doen? Neem gerust contact met ons op! O6 1O 11 65 7O
- Kom in contact
Wij realiseren uw droombadkamer ! Een complete renovatie van uw badkamer, toilet, keuken van A tot Z denk hierbij aan, leiding-, sloop-, stuc-, elektro-, metsel-, kit- en tegelwerk of het maken van een verlaagd plafond, ook het leggen van een nieuwe woonkamer/ terrasvloer. - Tegelexclusief & Tegelwerken heeft ruim 25 jaar ervaring - Alles-onder -1-dak - 100% vakmanschap - Garantie voor vakwerk Op onze website kunt u onze gerealiseerde projecten bekijken. Neem contact met ons op om je opdracht te bespreken en een geheel gratis en vrijblijvend offerte te ontvangen. Het is niet altijd mogelijk om direct op uw opdracht via werkspot te reageren.
- Kom in contact
Hoi! Ik ben Joris Broekman naast mijn kantoorbaan als ontwerper in de weg- en waterbouw heb ik verschillende kluscursussen gevolgd en veel geleerd van een ervaren klusjesman. En sinds 5 jaar heb ik allerlei klussen gedaan voor vrienden en familie. Nu ben ik klaar om mijn passie voor ontwerpen en klussen officieel te combineren! Tegelzetten is echt mijn specialiteit, maar ik sta open voor allerlei klussen. Ik heb oog voor detail en vind het belangrijk om de klant bij het proces te betrekken waar dat gewenst is. Samen komen we tot het beste resultaat! Ik kijk ernaar uit om aan de slag te gaan en jouw klus te klaren! Groeten, Joris Broekman
- Kom in contact
20jaar ervaren in de techniek in verschillende sectoren van elektronica, autobranche en al 10jaar in de installatietechniek als service &onderhoudsmonteur of loodgieterwerkzaamheden.. Ben zeer handig in verschillende technieken en klussen.. Beller is sneller