
Enkele van onze best beoordeelde witgoed monteurs in Bavel, Alphen-Chaam
- Expert Oomen, DongenWitgoed monteur in Bavel, Alphen-Chaam
Beoordeling: 5 van 5 551 reviewKom in contactAls je op zoek bent naar een Witgoed monteur in Dongen en omgeving, dan kan Expert Dongen je verder helpen. Wij leveren bij elke klus een uitstekende service en hoogwaardig vakmanschap aan onze klanten. Heb je hulp nodig bij Deurbel installeren, Reparatie witgoed, Databekabeling (Internet, UTP, Coax) aanleggen of repareren of een andere klus? Stuur ons dan een bericht, zodat we je kunnen helpen en je van een offerte kunnen voorzien. Ook voor al u inbouw apparatuur kunt u bij Expert Dongen terecht.
Snel contact gelegd na het versturen van een bericht. Datum en tijd afgesproken en de monteur was keurig op het afgesproken tijdstip aanwezig, en belde 15 minuten vooraf ook nog even. Vriendelijke monteur en hij heeft keurig werk geleverd. Goede uitleg gegeven over de storing en de staat van de vaatwasser die hij kwam repareren. Ik raad Expert Oomen aan!Laatste review:Reparatie witgoed- - Direct witgoed serviceWitgoed monteur in Bavel, Alphen-Chaam
Beoordeling: 5 van 5 5521 reviewsKom in contactDirect Witgoed Service - Snelle en Betrouwbare Reparatie van al uw Apparaten! Heeft uw wasmachine, droger of vaatwasser problemen? Geen zorgen, Direct Witgoed Service staat voor u klaar! Wij bieden snelle en vakkundige reparaties aan al uw witgoed. Waarom kiezen voor Direct Witgoed Service? • Snelle service: Binnen 24 uur een afspraak. • Ervaren monteurs: Vakkundige reparaties aan alle merken en types. • Transparante prijzen: Geen verrassingen achteraf. • Eerlijk advies: Is reparatie niet de beste optie? Wij denken met u mee. Of het nu gaat om storingen, lekkages of onderhoud, wij zorgen ervoor dat uw apparaten weer werken zoals ze horen. Neem vandaag nog contact met ons op voor een afspraak! Kies voor kwaliteit, kies voor Direct Witgoed Service!
Zeer kundige vakman, op tijd, mooie prijs. Reparatie snel verholpen. Hij legt goed uit wat het probleem is, en hoe je het kunt voorkomen. Echt een aanrader!!Laatste review:Reparatie witgoed- - 313witgoedreparatieWitgoed monteur in Bavel, Alphen-Chaam
Beoordeling: 4.7 van 5 4.75143 reviewsKom in contactWij rekenen geen voorrijkosten en zijn daarom gegarandeerd de goedkoopste witgoed monteurs. Wat wij wel rekenen is de storingsdiagnose, deze bedraagt €69,- (inclusief BTW + 15 minuten reparatietijd) Per extra 15 minuten €24,5 Gebruik van nieuwe, originele onderdelen. (geen replica of namaak) Geen parkeerkosten. 6 maanden garantie op de reparatie, 3 maanden op onderdelen. Professionele witgoed monteurs. Gratis preventie advies om toekomstige reparaties en defecten te voorkomen. Zakelijke tarieven: €90 inclusief 15 minuten – 24,5 euro per extra kwartier Prijzen kunnen per merk en product verschillen. In vergelijking met de concurrentie zijn wij gegarandeerd de goedkoopste. Onze witgoed monteurs kunnen in 90% van de gevallen het probleem binnen 15 minuten verhelpen.
Zeer goede service! Snel, scherp geprijsd en professioneel! Ik raad dit bedrijf zeker aan voor iedereen die te maken krijgt met defecte huishoudelijke apparaten.Laatste review:Reparatie witgoed- - TechdustryWitgoed monteur in Bavel, Alphen-Chaam
Nog geen reviews
Kom in contactBen je op zoek naar een Elektricien? Dan kun je in Breda bij Techdustry terecht voor echt vakwerk. We bieden een uitstekende service aan al onze klanten die hulp nodig hebben met , Alarmsysteem installeren of vervangen, Tuin- of buitenverlichting installeren, Deurbel of intercom installeren of repareren, Elektrisch hek of poort installeren of vervangen... en nog veel meer klussen. Laat ons weten welke klus je voor ogen hebt en wij zoeken de beste oplossing voor je.
- Technische Duizendpoot HansWitgoed monteur in Bavel, Alphen-Chaam
Beoordeling: 4.6 van 5 4.65266 reviewsKom in contactIk ben een zelfstandige ondernemer die klussen onderhanden neemt in grote zin van het woord. Van elektra aanleg tot installatie van computers. Voor sanitair, tegel en kit werk draai ik mijn hand ook niet voor om. Reparatie witgoed is ook 1 van mijn vakgebieden. Niks is te gek, vragen kan altijd, Ook voor een helpende hand kunt u mij bellen. Dit alles en nog eens betaalbaar ook.
Heeft me via de telefoon erg fijn geholpen!Laatste review:Reparatie witgoed- - AFM RenovatieWitgoed monteur in Bavel, Alphen-Chaam
Nog geen reviews
Kom in contactAFM Renovatie - Uw bouwpartner in de Benelux Wij zijn trots op onze jarenlange ervaring in België, en nu is het tijd om onze expertise uit te breiden naar Nederland. Ons toegewijde team van +/- 15 vakmensen staat klaar om uw visie werkelijkheid te maken. Of u nu een complete huisrenovatie, keuken- en badkamerrenovaties of eenvoudige herstelwerkzaamheden nodig heeft, wij leveren vakmanschap met een persoonlijke touch.
- Goud Totaal OnderhoudWitgoed monteur in Bavel, Alphen-Chaam
Beoordeling: 5 van 5 5521 reviewsKom in contactGoud Totaal Onderhoud Jong, creatief en beraden. Onderhoud van Goud Te vinden op social media onder de naam @goudtotaalonderhoud
Uitstekend, met z'n tween zijn ze een halve dag bezig geweest. Hebben een nette offerte gemaakt (als enige) en duidelijk laten weten wat ze zouden doen en hoe het opgeleverd zou worden. Hebben het afval meegenomen. Erg tevreden.Laatste review:Sloopwerk algemeen- - TrompTechWitgoed monteur in Bavel, Alphen-Chaam
Nieuw op Werkspot
Kom in contactGespecialiseerd in electronica, zelfstandig allround vakman voor de woningbouw(verleden) en eigen reparatiebedrijf(huidig). Ik ben een perfectionist en heb oog voor detail. Ik heb aantrekkelijke tarieven omdat ik nog graag wil groeien als bedrijf en meer contacten wil opbouwen. Ik hou mij dagelijks bezig met het repareren van diverse electronische apparaten en dit is mijn hobby en passie.
- Klusbedrijf Erik van EggermondWitgoed monteur in Bavel, Alphen-Chaam
Nog geen reviews
Kom in contactWelkom bij klussenbedrijf Erik van Eggermond, Ik ben een ervaren klusbedrijf voor het uitvoeren van klussen en aanpassingen in en om huis. Zoals: • Binnen-en buiten schilderwerk, • Electra aanleggen/ aanpassen • Groepkast vervangen / uitbreiden • Lampen monteren / Schakelaars enzovoort • (af) Timmerwerk • Vloeren leggen (hout/ laminaat) • Waterleiding aanpassen • Riolering • Tuinwerk • Enzovoort Mocht u benieuwd zijn over wat de mogelijkheden bij mij zijn. Neem dan vrijblijvend contact met mij op via Werkspot. Dan help ik u graag verder. Met vriendelijke groet, Erik van Eggermond Klusbedrijf Erik van Eggermond
- Haarman TotaalbouwWitgoed monteur in Bavel, Alphen-Chaam
Beoordeling: 5 van 5 551 reviewKom in contactWilt u uw klus ook graag snel gerealiseerd zien? Neem dan eens contact met mij op! Voor een eerlijke prijs bied ik mijn diensten aan op het gebied van o.a. badkamer renovatie - toilet renovatie - vloeren leggen - timmerwerkzaamheden - licht stucwerk enz. Met vele jaren allround ervaring en passie voor het vak ben ik op zoek naar telkens weer een nieuwe uitdaging voor een concurrerende prijs. Neem gerust eens contact op om een vrijblijvende offerte aan te vragen voor uw klus! Ik doe het met veel plezier voor u.
Na onze verhuizing waren er nog diverse kleine klusjes te doen. Reparatie stucwerk, kasten bijstellen, douchesteun en ophanging doucheset, plinten, tochtstrip, verf beschadiging bijwerken etc. Alles is snel en naar onze volle tevredenheid uitgevoerd. Mike Haarman is een nette, snelle en communicatieve werker. Hij heeft zeer zeker zijn 5 sterren verdiend!Laatste review:Diverse kleine klussen-