
Enkele van onze best beoordeelde klusbedrijven in Stad aan 't Haringvliet
- Interial AfbouwKlusbedrijf in Stad aan 't Haringvliet
Beoordeling: 5 van 5 5560 reviewsDe badkamer en toilet laten kitten door Interial en dat is heel vakkundig gedaan. Albin is een harde werker en gaat heel secuur te werk. Wij zijn heel tevreden over het resultaat.
- PM BouwtotaalKlusbedrijf in Stad aan 't Haringvliet
Beoordeling: 4.5 van 5 4.55178 reviewsPM BOUWTOTAAL RENOVATIE/BOUW/KOERIERS/SCHOONMAAKDIENSTEN WIJ HANTEREN EEN UNIEK ALl-INN C0NCEPT GEEN EXTRA KOSTEN . Wij zijn een bedrijf dat is ontstaan uit enkele vroeg gepensioneerden vakmensen (vutters) Wij willen graag uw project uitvoeren . ONZE WERKWIJZE: PM Bouwtotaal kenmerkt zich door vakmanschap ,betrouwbaarheid , flexibiliteit ,duidelijkheid en professionaliteit . Wij renoveren uw woning of bedrijf , eigen vakmensen met 30 jaar ervaring , tegelzetter , timmerman , elektricien , loodgieters , stukadoors . Badkamer AWARD ontvangen 2016 en 2017 . Wij komen altijd vrijblijvend voor een offerte bij u langs. Bij ons geen extra kosten u krijgt een prijs voor alles , de ALL- INN PRIJS. Uw nieuwe spullen koopt u zelf met of zonder begeleiding van ons . De arbeid bestaat uit een ALL-INN prijs te weten arbeid , materiaal zoals lijm , kit ,voeg, bouwmaterialen , afvoer , leidingen al naar gelang nodig is . GEEN KOSTEN ACHTERAF. ONS MOTTO IS UW DROOM MAKEN WIJ WAAR . Wij komen van een andere klus website ,deze is gestopt, zodoende zijn er nog niet veel reviews U kunt ten alle tijde een reeds opgeleverd project bezichtigen. Het afgelopen jaar hebben we alleen opdrachten gehad via oude relaties. Mvg, Peter Mijnster.
Laatste review:
Sanitair plaatsen of vervangen -
Snel gereageerd en afspraak kunnen maken voor een spoed klus ivm lekkage. Fonteinset vervangen en netjes gebeurd. Laatste pijpje moet er nog op, maar daar konden ze niks aan doen. Ik kon altijd nog even contact opnemen als me het zelf toch niet zou lukken. Snel en netjes gewerkt.
- Hammerton klusserviceKlusbedrijf in Stad aan 't Haringvliet
Beoordeling: 5 van 5 5553 reviewsHammerton klusservice kan je helpen met je klus in Zuid holland en omgeving. Zij staan klaar om al je vragen over Plinten plaatsen of vervangen, Meubels (de)monteren, Kunst of voorwerpen aan muur ophangen, Kattenluikje plaatsen of verwijderen, Binnenwand plaatsen, Sloten plaatsen of repareren, Gordijnrails ophangen,Lekkage verhelpen, Gaten boren, Verhuizen binnen hetzelfde gebouw, Afzuigkap installeren of vervangen, Diverse kleine klussen te beantwoorden. Neem direct contact op met Hammerton klusservice om je klus te bespreken, en een prijsopgave aan te vragen.
Laatste review:
Gordijnrails ophangen -
Erg tevreden! De klusjesman hing de gordijnen goed op en toen hij zelf nog niet tevreden was (ik al wel) is hij nog doorgegaan tot ook hij helemaal tevreden was. Heel sympathiek, ik kan hem zeker aanraden!
- RvanallesKlusbedrijf in Stad aan 't Haringvliet
Beoordeling: 4.7 van 5 4.7542 reviewsRonald van alles Keuken montage verwijderen van keukens . Ik plaats al 9 jaar keukens voor particulier en beleggingspanden daarnaast werk ik ook voor keukencentra`s . Met een netwerk van stukadoors en elektriciens kan ik een compleet plaatje samenstellen.
Laatste review:
Keuken (de)monteren en plaatsen -
Snelle en duidelijke communicatie, vakman met veel ervaring waardoor het resultaat nog mooier en beter is. Echt een aanrader!
- 2nd-Life witgoedKlusbedrijf in Stad aan 't Haringvliet
Beoordeling: 4.7 van 5 4.75168 reviewsKeurig op tijd. Nette en zeer vriendelijke man. Hij had het defect héél snel gevonden en gerepareerd. Dik tevreden. Voor dat geld kan ik geen nieuwe vaatwasser kopen. Zo kan hij nog een tijdje mee. Kreeg ook nog extra tips over het onderhoud waardoor ik hopelijk nog wat langduriger gebruik kan maken vd machine. Veel ervaring in omgang met mensen was duidelijk te merken. Héél erg bedankt en als ik nog wat anders te repareren heb weet ik je nu te vinden. 👍🏻 Ga zo door en veel succes nog met je bedrijf.
- W R Donk ServicesKlusbedrijf in Stad aan 't Haringvliet
Beoordeling: 5 van 5 551 reviewPrima
- jan-staal.nlKlusbedrijf in Stad aan 't Haringvliet
Beoordeling: 5 van 5 558 reviewsAlgemeen metaalbewerker/lasser met eigen werkplaats. Uiteraard word er ook op locatie gewerkt. Ervaring met staalconstructies, sleutelwerk, machineonderhoud, muurdoorbraken en leveren portalen, plaatsen van entresolvloeren, hekwerken, pijp en fitwerk, laswerk aan schepen, funderingstechniek. Ben altijd bereid mee te denken met de klant en eventueel een oplossing voor zijn/haar probleem te vinden. Indien gewenst kan ik ook algemene bouwwerkzaamheden uitvoeren
Laatste review:
Metaalbewerking -
Goed werk, echt een vakman