
Enkele van onze best beoordeelde glaszetters in Den Ham, Groningen
Een ruit laten plaatsen, zeer tevreden. Goed bereikbaar, snel en alles netjes achtergelaten.
- Schildersbedrijf JansenGlaszetter in Den Ham, Groningen
Beoordeling: 4.9 van 5 4.9521 reviewsSchilderen is een vak een ambacht, waarin moderne technieken samen gaan in traditionele werkwijzen. Goed schilderwerk gaat jaren mee, en daar komt veel meer bij kijken dan u in eerste instantie denkt. Wij zijn een allround schildersbedrijf met meer dan 10 jaar ervaring. Kiest u ook voor vakmanschap en kwaliteit? Dan bent u bij ons aan het goede adres. Voor al uw binnen en buiten schilderwerk maar ook gespecialiseerd in wandafwerking ,houtrot, glaszetten en meer! Op Facebook kunt u onze bedrijven pagina bekijken. Voor een afspraak/offerte kunt u bellen of mailen.
Laatste review:
Glas zetten of vervangen -
Stugge werker Goede kwaliteit
helaas na het eerste (leuke) gesprek verder niks meer vernomen van Van Marm. We hebben helaas verder moeten zoeken.
- Star glasserviceGlaszetter in Den Ham, Groningen
Beoordeling: 4.9 van 5 4.9526 reviewsBij Star Glasservice bent u op het juiste adres voor al uw glas-, spiegels-, en kit werkzaamheden. Ruim 20 jaar werkzaam in het vak, kies dus voor kwaliteit en een betrouwbare partner voor uw werkzaamheden. Wij staan voor: vakmanschap, kwaliteit, meedenkend, oplossingsgericht, goede service en altijd één op één contact. Uiteraard zijn wij VCA gecertificeerd. Wij leveren onze diensten in Friesland, Groningen en Drenthe. U kunt als particulier bij ons terecht voor: -Isolatieglas; -Glazen deuren; -Douche wanden; -Folie plakken; -Colorbel panelen; -Veiligheidsglas; ( bescherming voor de kinderen of tegen inbraak) -Dakramen; -Glazen keuken achterwand; (op kleur of gefigureerd) -Spiegels op maat gemaakt. Een mooie grote spiegel in de hal van uw woning of in de slaapkamer bij uw kledingkast. Stopcontacten zijn geen probleem, daar houden we rekening mee als wij het inmeten en kunnen op de spiegel geplaatst worden. Wij zijn klantvriendelijk, werken schoon en netjes, altijd één op één persoonlijk contact en gaan pas weg als u tevreden bent.
Laatste review:
Glas zetten of vervangen -
Stefan heeft zeer goed werk geleverd voor een scherpe prijs. Hardwerkende vakman, die z'n afspraken nakomt.
- A K glasGlaszetter in Den Ham, Groningen
Beoordeling: 4.9 van 5 4.954 reviewsKlaas heeft ramen ingemeten en een offerte opgesteld. Dacht even met ons mee, en in overleg de indeling van de ramen nog iets gewijzigd, en voor de ventilatie roosters toegevoegd. Binnen 4 weken na het tekenen van de offerte zat het glas er al netjes in!
- Hassell BouwGlaszetter in Den Ham, Groningen
Beoordeling: 4.8 van 5 4.852 reviewsMijn naam is Jesse Hassell. In 2004 heb ik de vakopleiding voor Allroundtimmerman gevolgd en afgerond met een diploma. Sinds 2004 ben ik werkzaam als vakbekwaam timmerman. De werkzaamheden die ik verricht zijn alle voorkomende timmerwerken. Van nieuwbouw, aanbouw, renovaties, onderhoudswerk, utiliteitsbouw, betontimmerwerken. Ik staat klaar voor particulieren en voor bedrijven Een timmerbedrijf met alleen vakkundige timmerlieden die beschikken over een enorme kennis en werkervaring. Door de jarenlange kennis en ervaring, kan ik u begeleiden en adviseren over de mogelijkheden rondom uw werkzaamheden en deze voor u uitvoeren. Informeert u vrijblijvend naar de mogelijkheden.
Laatste review:
Jesse heeft op uitstekend wijze drie nieuwe deuren afgehangen in ons nieuwe huis. Een professional die weet wat hij doet. Verder is Jesse een zeer vrolijke, prettige jongen in de omgang. Aanrader!
- Sulejman PalavrticGlaszetter in Den Ham, Groningen
Beoordeling: 1 van 5 151 reviewHeeft niet gereageerd op mijn bericht
- Glas-meestersGlaszetter in Den Ham, Groningen
Beoordeling: 4.6 van 5 4.6586 reviewsGlaszetters met ervaring. Erkend door onze klanten. Wij houden van ons vak en noemen onszelf daarom glazenier. Als glazenier ben je zuinig op je reputatie, daarom zorgen we voor topkwaliteit waar we trots op zijn. Door onze ervaringen leveren wij elke uitdaging op maat. Glas is uniek en komt in een oneindig aantal varianten voor. Wij zijn op elke klus voorbereid. Altijd volgens de hoogste normen en met naadloze afwerking. Neem contact op voor de mogelijkheden. Wij geven ook altijd een gratis warmte scan, hierbij ontdekken wij vaak de problemen omtrent warmte verlies.
Laatste review:
Glas zetten of vervangen -
Denkt mee en komt afspraken na. Klus mooi uitgevoerd en werkplek netjes achter gelaten.
- Schildersbedrijf ColoridoGlaszetter in Den Ham, Groningen
Beoordeling: 4.7 van 5 4.7562 reviewsSchildersbedrijf Colorido is een betrouwbaar en hardwerkend bedrijf. Wij leveren topkwaliteit schilderwerk voor particulieren,bedrijven,instellingen en scholen. Na 15 jaar te hebben gespecialiseerd in het schildersvak, kunnen we zeggen dat wij vakbekwame schilders zijn.De recensies spreken voor zich.(zie recensies op werkspot ). Onze voordelen voor u : - Kwaliteitswerk voor een scherpe totale prijs - Vaak op korte termijn beschikbaar - Kleine klussen zijn ook welkom - Flexibel in werktijden. Wij bieden o.a. de volgende diensten: - Schilderwerk binnen - Schilderwerk buiten - Spuitwerk - Behangen - Houtrotreparatie - Glaszetten - Het spuiten van wanden/plafond met muurverf. Ook bieden wij in samenwerking met andere bedrijven - Stucwerk - Tegelzetten -Timmerwerk - Vloer/laminaat leggen Werkwijze/kortingen - Doen uw buren mee dan krijgt u korting. - Aantrekkelijke korting in de winter. - Gebruik alleen duurzaam/hoogwaardige verf (zoals Sikkens,Sigma en Wijzonol) - Korting bij combinatie binnen en buitenschilderwerk - Flexibele tijden en datums. Goed en tijdig onderhoud is de basis voor de duurzaamheid van uw pand. Door de inzet van vakbekwame schilders van Colorido heeft u daar geen omkijken naar en krijgt u bovendien een goed advies. Wat vinden wij belangrijk: - Kwaliteit - Klanttevredenheid - Heldere afspraken - Snel beschikbaar - Garantie - Betrouwbaarheid Werkzaam in Groningen, Drenthe, Friesland. Gratis een offerte aanvragen? Ook 's avonds en in het weekend bereikbaar.
Laatste review:
Buitenschilderwerk -
Wat een prachtig resultaat, huis rondom geschilderd. In overleg nog wat extra werk kunnen afspreken, afspraken worden nagekomen. Netjes werk afgeleverd en opgeruimd, kortom tot de volgende keer!