
Enkele van onze best beoordeelde interieur ontwerpers in Berg en Dal
Sorteren op:
- Renovatie, onderhoud en bouwbedrijf B.V.Interieur ontwerper in Berg en DalBeoordeling: 5 van 5Kom in contact
Wij zijn een bedrijf wat al 20 jaar ervaring heeft in de bouw. Wij zijn een hecht en ervaren team wat netjes en volgens protocol werkzaamheden uitvoerd. Bij ons is er een aanspreekpunt en staan wij 100% achter wat en hoe wij iets maken. Door onze kennis kunnen wij uw dak volledig isoleren, renoveren en of vernieuwen zodat u weer jaren van dak zorgen af bent. Wij zijn zelf in het bezit van alle benodigdheden om alles zorgeloos te kunnen uitvoeren. Neem vooral contact op om eens samen de werkzaamheden door te lopen, wij weten zeker dat wij de juiste personen hebben om de klus vakkundig te klaren.
Super bedrijf. aardige mensen werken goed doorLaatste review:Dakconstructie plaatsen of vervangen- - FLOWR.Interieur ontwerper in Berg en DalBeoordeling: 5 van 5Kom in contact
FLOWR. BOUW. RENOVATIE. ONDERHOUD. .
Vakman, prettig in de omgang, mooi resultaat.Laatste review:Trap repareren of onderhoud- - Lenting Bouw en AdviesInterieur ontwerper in Berg en DalBeoordeling: 5 van 5Kom in contact
Heb je een Aannemer nodig in Bemmel of omgeving? Lenting Bouw en Advies kan je helpen met alle klussen die een Aannemer voor je kan uitvoeren, zoals Renovatie huis, Nieuwbouw volledig huis, Badkamer plaatsen of renoveren, Dakrenovatie of -vervanging, Keuken plaatsen of renoveren... en nog veel meer diensten. We zijn trots op het vakwerk dat we aan elke klant leveren. Neem contact met ons op om je opdracht te bespreken en een offerte te ontvangen.
Prachtig werk geleverd voor een goede prijs. Komt afspraken na en geeft inzage in werkzaamheden, kosten en bijzonderheden. Aanrader!Laatste review:Renovatie huis- - Klusbedrijf VrolijksInterieur ontwerper in Berg en DalBeoordeling: 4.9 van 5Kom in contact
Hallo mijn naam is Jeffrey Vrolijks, ben al 27 jaar actief in de bouw en sinds kort zelfstandig geworden. Ben gediplomeerd metselaar, maar in vele andere werkzaamheden ook handig te denken aan voegen, stuken, tegelwerk en sloopwerkzaamheden.Geef U graag meer informatie, Iedere vraag mag gesteld worden dan kan ik zien wat ik voor U betekenen kan.
Jeffrey kon snel starten en heeft de zolder netjes gestuct voor een prima prijs.Laatste review:Stucwerk binnen- - Arterial RenovationsInterieur ontwerper in Berg en DalBeoordeling: 4.8 van 5Kom in contact
Welkom bij Arterial Renovation! Hoewel we nieuw zijn op de markt, is onze expertise groot. Bij Arterial Renovation zetten we ons in om aan al uw klussen te voldoen met precisie en zorg. Ik ben onlangs vanuit Zuid-Afrika verhuisd en breng een rijke achtergrond in civiele techniek en uitgebreide ervaring in ontwerp- en bouwprojecten met mij mee. Onze missie bij Arterial Renovation is om uitstekende resultaten te leveren bij elk project, waarbij we elk project behandelen alsof het van onszelf is. We zijn trots op onze aandacht voor detail en persoonlijke benadering, zodat uw visie tot leven wordt gebracht met de hoogste kwaliteitsnormen. Dank u voor uw overweging van Arterial Renovation. We kijken ernaar uit om met u samen te werken en uw ideeën werkelijkheid te laten worden.
ExcellentLaatste review:Keukenblad plaatsen of vervangen- - Jongerius Bouw en onderhoudInterieur ontwerper in Berg en DalBeoordeling: 5 van 5Kom in contact
Ik heb 16 jaar ervaring in de bouw. Mijn specialiteiten zijn electra, gas,water,verwarming, en timmerwerken. Of u nou een aanbouw,opbouw dakkapel of uw dak wil laten vervangen dan bent u bij ons aan het goede adres, Op al mijn werk krijgt u standard altijd garantie
Beste aannemer die ik tegengekomen ben. Na 4 huizen verbouwen, was dit echt duidelijk anders dan je gewend bent. Afspraken nakomen, goed advies, denkt mee en in oplossingen, fijne omgang en service als het nodig is. Echt heel blij met onze keuze voor Jongerius!Laatste review:Dakrenovatie of -vervanging- - DKCWInterieur ontwerper in Berg en Dal
Nog geen reviews
Kom in contactIk werk sinds 8 jaar als aannemer, met als specialisatie interieurbouw. Ik heb 7 jaar als aannemer gewerkt en heb meerdere complete restauranten en cafés gebouwd. Maar ook complete interieurs ontworpen voor kinderkamers en woonkamers.
- GR Interior DesignInterieur ontwerper in Berg en Dal
Nog geen reviews
Kom in contactI am an Italian woodworker and interior designer with 16 years of experience, specialized in custom furniture and unique interior spaces. Combining traditional craftsmanship with modern design, I transform materials into functional wood furnishing accessories of unique designs. My philosophy blends sustainability and personalization, ensuring results that reflect each client’s individuality and the environment they are put in. Through my work, I collaborate with various professionals and artisans from Italy, and here in the Netherlands.
- maximaximInterieur ontwerper in Berg en Dal
Nog geen reviews
Kom in contactIk ben Maxim, een afgestudeerd product ontwerper. Ik hou mij bezig met het ontwerpen en maken van meubels en interieur. Denk hierbij aan een inloopkast, bar, kozijnen en het binnenshuis veranderen van de ruimtes. Neem contact met me op voor wat voorbeelden!
- Joyce Interior ProjectsInterieur ontwerper in Berg en Dal
Nog geen reviews
Kom in contactMensen verrassen en blij maken met een fantastische leefomgeving. Het is prachtig als ik dat als interieurontwerper door mijn kennis, ervaring en creativiteit kan bereiken. Een goed interieurontwerp is gebaseerd op het comfort van de leefomgeving van de mens. De mens heeft ruimte nodig om emoties de vrije loop te laten gaan. Persoonlijke wensen gecombineerd met de kennis en ervaring van Joyce, resulteren in een bijzonder interieurconcept. Met respect voor de natuur (duurzaamheid) en kennis van het designverleden, creëert JIP interessante en persoonlijke leefomgevingen die aansluiten op de gebruiker.
- Hertman dienstverleningInterieur ontwerper in Berg en Dal
Nog geen reviews
Kom in contactHertman dienstverlening, Staat garant voor kwaliteit voor een eerlijke prijs, No cure No pay. Ruime ervaring in bouw en verbouw Tevens maatwerk staal en hout (Meubels,overkappingen, men Cave ideeën, Gecertificeerd elektricien Portfolio op aanvraag.
- F.G.M. WellensInterieur ontwerper in Berg en Dal
Nog geen reviews
Kom in contactHeb je een Schilder, Aannemer, Hovenier, Timmerman, Ontwerper nodig in Patrijsstraat 21 of omgeving? F.G.M. Wellens kan je helpen met alle klussen die een Schilder, Aannemer, Hovenier, Timmerman, Ontwerper voor je kan uitvoeren, zoals Binnenschilderwerk, Buitenschilderwerk, Vernissen of lakken (kozijnen, meubels), Geluidsisolatie, Garage (ver)bouwen... en nog veel meer diensten. We zijn trots op het vakwerk dat we aan elke klant leveren. Neem contact met ons op om je opdracht te bespreken en een offerte te ontvangen.
- De klusconstructeurInterieur ontwerper in Berg en Dal
Nog geen reviews
Kom in contactIk ben Alex, en ik ben overgestapt van werken in engineering naar mijn eigen klusbedrijf. Die ervaring in engineering maakt dat ik net een stapje verder kan gaan in het meedenken bij grote- of kleinschalige renovaties.
- Vastin BeheerInterieur ontwerper in Berg en DalBeoordeling: 5 van 5Kom in contact
Wij zijn een afbouw bedrijf die gespecialiseerd zijn in het renoveren van woningen. wilt u uw woning weer een frisse uitstraling geven of wilt u iets veranderen dan bent u bij ons aan het juiste adres!
alles volgens afspraak......en op tijd! ;-)Laatste review:Keuken gereedmaken voor plaatsing- - martijnbos architectuurInterieur ontwerper in Berg en Dal
Nog geen reviews
Kom in contactIk ben Martijn Bos. Ik ben 24 jaar werkzaam als architect. Ik heb bij diverse architectenbureaus gewerkt aan veel verschillende projecten. Van groot tot klein en van nieuwbouw tot verbouw en herbestemming. Ik werk inmiddels 5 jaar met veel plezier als zelfstandig architect in de regio Nijmegen. Ik denk graag met u mee over uw bouwplannen. Ik kan samen met u een ontwerp maken. Ik zorg voor de benodigde bouwtekeningen. Een eventueel benodigde vergunning kan ik uiteraard voor u aanvragen. Heeft u hulp nodig bij het zoeken naar een aannemer of bij het vergelijken van offertes? In overleg met u bepalen we samen wat u nodig heeft en wat ik daarin kan betekenen. Bij mij staat u als opdrachtgever centraal. Uw wensen zijn voor mij het uitgangspunt.
- ATC Bouw en AdviesInterieur ontwerper in Berg en DalBeoordeling: 4.5 van 5Kom in contact
ATC Bouw en Advies kan je helpen met je Schilder, Installatiebedrijf, Stukadoor, Aannemer, Kozijnspecialist, Loodgieter, Tegelzetter, Badkamer specialist klus in Arnhem en omgeving. Zij staan klaar om al je vragen over Binnenschilderwerk, Buitenschilderwerk, CV-ketel installeren of vervangen, Waterleiding en riolering (ver)plaatsen of vervangen, Stucwerk binnen, Renovatie huis, Nieuwbouw volledig huis, Badkamer plaatsen of renoveren, Gevelrenovatie, Keuken plaatsen of renoveren, Binnendeur plaatsen of vervangen, Wand- of vloertegels zetten, Vloer egaliseren, Aanbouw of opbouw plaatsen, Garage (ver)bouwen, Zolder (ver)bouwen, Dakkapel plaatsen of vervangen, Balkon (ver)bouwen, Veranda aanleggen of vervangen, Kelder bouwen of renoveren, Dakterras aanleggen, Kraan plaatsen, vervangen of repareren, Radiator (ver)plaatsen of vervangen, Keuken (de)monteren en plaatsen, Carport plaatsen, Vliering plaatsen of renoveren, Ombouw/koof plaatsen/vervangen, Sloopwerk algemeen, Stucwerk buiten, Binnenwand plaatsen, Sanitair plaatsen of vervangen, Trap plaatsen of renoveren, Vensterbanken plaatsen of vervangen, Gevel of tegels voegen, Toilet renovatie, Douche of bad reparatie te beantwoorden. Neem direct contact op met ATC Bouw en Advies om je klus te bespreken, en een prijsopgave aan te vragen.
Ufuk Yigit is een super goede aannemer. Hij maakt een goede offerte die op achter de komma is uitgewerkt. Hij houdt zich aan de afspraken en denk tijdens de werkzaamheden met je mee. Hij is flexibel wij kwamen tijdens de werkzaamheden achter dat er meer dingen gedaan moest worden. Deze werkzaamheden zijn door hem geoffreerd en ingepland. Zijn werklieden zijn vakkundig. De werkzaamheden zijn nog niet helemaal klaar. In augustus wordt de klus afgemaaktLaatste review:Garage (ver)bouwen-