Binnenschilderwerk: 100 m² wanden; Woonkamer, Keuken, Gang
- Opdrachtnummer:
- 4396307
- Type klus:
- Binnenschilderwerk
- Objecten / oppervlakten:
- Wanden
- Ruimtes:
- Woonkamer, Keuken, Gang
- Te schilderen muren (m²):
- 100
- Aantal m² plafond:
- 0
- Aantal deuren:
- 0
- Aantal kozijnen:
- 0
- Conditie van het oppervlak:
- Goede staat zonder beschadigingen
- Kleur van de nieuwe verf:
- Andere of nieuwe kleur
- Het pand is:
- Ouder dan 2 jaar
- Uitvoer datum:
- Binnen een paar maanden
- Voorkeur van opdrachtgever i.v.m. COVID-19:
- Beschikbaar voor afspraken - met inachtneming van gezondheidsvoorschriften
Aanvullende informatie:
Betreft
https://www.funda.nl/koop/verkocht/strijen/huis-42408889-pc-spruijtstraat-1/#overzicht
alle muren benedenverdieping (exclusief gang/entree, garage, toilet)
keuken, vloer en gashaard/voorzetwand worden verwijderd
kleuren nog ntb
na opdrachtverlening in overleg nog mogelijkheid van meerwerk bovenverdieping
Review van Anoniem
25-12-2021
Voor deze grote klus maakte ik de afweging tussen het lokale (en toch wat duurdere) schildersbedrijf of een open vraag op werkspot.
Wat een fijne, relaxte en hardwerkende mannen. Ik zoek mensen die op tijd reageren en afspraken nakomen en dat is voor Selin vanzelfsprekend. Werkt fijn hoor.
Ook top was de flexibiliteit. Er kwam gaandeweg de klus toch veel extra werk bij. De jongens konden supersnel stukadoors en extra mankracht bijschakelen en in hun planning schuiven zodat ik en de andere klanten tevreden waren.
Ik ging voor puur wanden sauzen, maar uiteindelijk hebben ze ook een wandradiator strak in de lak gezet, wanden gestuct, gaten gevuld, plafonddelen bijgewerkt, plinten gelakt. En allemaal voor prima prijzen.
Later begon me toch op te vallen dat er op sommige plekken te snel en soms slordig gewerkt was. Ook heb ik wat twijfels over de gebruikte kwaliteit muurverf, bij een lichte aanraking is die al beschadigd. Achteraf niet helemaal tevreden.