Inloggen


Nieuwsbrief
Ideeënbus

Plaatsen dakdoorvoer

Opdr. nr.: 941526

Op het betreffende (ongeïsoleerde) pannendak moet een dakdoorvoer worden geplaatst. De doorvoer (Ubbink Multivent incl. ovh pan) is al in bezit. Dus alleen dakpan vervangen, gat zagen in onderliggende planken en dakdoorvoer plaatsen. (links op de foto). De ladder kan tegen de zinken dakgoot worden geplaatst.

Onderstaande opdracht is optioneel:
Naast de schoorsteen (rechts op foto) zijn een of twee dakpannen kapot/gebroken. Deze kan vervangen worden. Onderliggende panlatten ook eventueel vervangen. Afhankelijk van uw mogelijkheden/kosten.

Soort werkzaamheden
Reparatie
Soort materiaal pannen
ovh
Aantal m2
1
Materiaal verzorgd door:
In overleg
Bieden:
per totaalprijs
Gemiddelde prijs:
€ -,--
Eerste werkdag:
Deze maand
Aantal reacties
3
Resterende tijd:
Gesloten
Datum van plaatsing:
07-10-2012
Plaats:
Hengelo ov

Bod * Vakman Rapport Branche Afstand Datum
€ 225,00 Dakdekkersbedrijf Bert de Lange Geverifieerde vakman! De volledige gegevens van de vakman zijn bekend bij en gecontroleerd door Werkspot op 28-04-2010 Het Hellende Dak 41 km 08-10-2012 20:32


* Biedingen zijn inclusief BTW